Hakkımızda

Endüstriyel Mutfak sektöründe, müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek çıkmış olduğumuz bu yolda, imalat, satış ve satış sonrası hizmetle birlikte, Endüstriyel Mutfak projelendirme alanında 11 yılı aşkın tecrübemizle, yeni shoowroomumuz da , sektörün en iyi , en kaliteli çözüm ortaklarımızla faaliyet göstermekteyiz.

Misyon

NTEPE , kalite, dayanıklılık ve işlevselligi bir arada sunan, profesyonellerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilen çözümleri sunar. Dünya çapında markaların bayisi olarak fırın, pişirme, açık büfe teşhir, bulaşıkhane, çamaşırhane ve ticari sogutucularda, kapsamlı endüstriyel ekipmanlarda çözüm ortağıdır.

Her çalışmamızın altında yatan ruh, müşterilerimiz ve çalışanlarımızın karşılıklı memnuniyeti, çevreye saygı ve iş hedeflerimize ulaşmadaki kararlılık ve başarı azmidir.

Vizyon

Vizyonumuz, endüstriyel mutfak ekipmanları ve züccaciye sektöründe piyasa fiyatlarını belirleyen yüksek kalitede ürünlerle, yenilikçi çözümler üreten bölgesinde lider firma olmaktır.
In this way we have emerged by adopting the principle of customer satisfaction in the industrial kitchen sector, we have been working with our best and best quality solution partners in the sector with our experience of more than 11 years half in the field of industrial kitchen projecting together with our manufacturing, sales and after sales services.

Mission

NTEPE Industrial offers solutions that offer quality, durability and functionality together and can best respond to the needs of professionals. Caucasus Industrial is a worldwide reference marking agent and is the solution partner in extensive industrial equipment in ovens, cooking, open buffet display, dishwashing, laundry and commercial refrigerators. The spirit underlying each work, mutual satisfaction of our customers and employees, respect for the environment, and determination and success in achieving our business goals are minimal.

Vission

Our vision is to be a leading company in the region that produces innovative solutions with high quality products that determine market prices in the industrial kitchen equipment, plastic and glassware sectors.